מי הם החוצנים?
חברינו הקוסמיים הינם בריאות פיסיות בעלות נשמה ותודעה

מי הם החוצנים חברינו הקוסמיים?

חברינו הקוסמיים הינם בריאות פיסיות בעלות נשמה ותודעה, (כפי שאנו נבראנו בעולם זה), והם באים מתרבויות שונות ומפלנטות רחוקות. הם נבראים ומתקיימים במימדים שהתודעה שלהם הרבה יותר מתקדמת ומפותחת משלנו. שלב האבולוציה שבו הם נמצאים מקדים אותנו במיליוני שנים. הדבר כמובן מתבטא באיכות גופם הפיסי, ה- DNA שלהם, רמת האינטליגנציה והיכולת הטכנולוגית. הם מאוגדים בארגונים שונים עם כוונות ידידותיות. הם חיים ביקום שאנו שייכים אליו, בגלקסיית שביל החלב, והם מגיעים מהפלנטות של סיריוס, פליאדות, אנדרומדה ועוד רבות אחרות.
הקשר שלהם עם האנושות מתקיים כבר מיליוני שנים והם אלו שאחראים לשינויים ולהתפתחות של המין האנושי, הם למעשה הקשר החסר (The missing link). אנו בני האדם מורכבים מDNA חוצני (במיוחד מסיריוס ומהפליאדות) ומDNA אנושי (האדם הקדמון).

תפקידם ומטרתם לעזור לנו, לבני האדם ולאנושות כולה, להתפתח. מכיוון שהם ערים לחיבור שלנו והשפעתו על שאר מערכת השמש וליתר החלקים ביקום, הם פועלים להתפתחותנו. מאחר ויש קשר התפתחותי בין כל תרבויות הגלקסיה, התפתחות פלנטת ארץ תורמת גם להתפתחותם.
החוצנים מתקיימים מהמימד השביעי ואילך (רובד תודעתי) ופועלים ממנו. מאחר ואנו מתקיימים במימד תודעתי נמוך יותר אנו לא מסוגלים לתפוס בחמשת החושים שלנו את צורת החומר שבו הם מתקיימים. אנחנו כבני אנוש לא נוכל לגעת בהם, לראות אותם וכן הלאה מאחר והחושים שלנו מוגבלים למימד השלישי.

איך חברינו הקוסמיים עוזרים לנו?

חברינו הקוסמיים מהתרבויות הגבוהות מגישים לנו עזרה במקומות בהם יש לנו אתגרים, הם תומכים בתהליכי ההתפתחות והשינוי שבני האדם עוברים בפלנטת ארץ. הם עוזרים לנו לשנות פרספקטיבה, מכוונים אותנו לגלות סקרנות ולהתחבר אל המקור שממנו באנו. כמו כן, הם מסייעים לנו להשתחרר מדעות, מקבעונות ולהתחבר לעצמנו.

החוצנים מייצרים קשר ישיר מודע ואף לא מודע עם אנשי קשר אנושיים שפתוחים לתקשור

איך הם עושים זה?

החוצנים מייצרים קשר ישיר מודע ואף לא מודע עם אנשי קשר אנושיים שפתוחים לתקשור. אלו אנשים שנמצאים בשלב מתקדם בהתפתחות הרוחנית שלהם ומגלים סקרנות לגבי המציאות הרב מימדית, הם למעשה מוגדרים שותפים פוטנציאלים לשינוי והתפתחות של המין האנושי.
החוצנים עוסקים כל הזמן באיתור בני אנוש שמעוניינים לשתף איתם פעולה בסיוע לאנושות, במגוון תחומים, כל אחד בתחום שקרוב לליבו. החוצנים יקדמו את הקשר עם כל אדם שכוונותיו טהורות והן מגיעות ממקום של חמלה, אהבה וכבוד למין האנושי, לפלנטה וליקום.

החוצנים יוצרים קשר עם אנשים אלו ומסייעים להם לממש את הפוטנציאל שלהם לסייע לבני אנוש אחרים. התחומים שהחוצנים מקדמים באופן הזה הם: בריאות על כל רבדיה, טכנולוגיה, מדע, מוסיקה ואומנויות.
אנשי מחקר ומדע אשר מכוונים לפיתוח טכנולוגיות שיטיבו עם הסביבה והאנושות מקבלים השראה, מידעים ותמיכה בתהליכיהם, כדי שיוכלו להגשים ולהגיע ליעדים אלו ולתרום את תרומתם לקולקטיב האנושי והקוסמי. החוצנים מעבירים מסרים טלפתיים שמהווים השראה לסקרנות וגם מידעים מדויקים על מחקרים שהם בעצמם מבצעים ובכך הם תורמים לגילוי האמת.

ריפוי רב ממדי באמצעות החוצנים - איך הם מטפלים בנו?

לחוצנים אין גישה ישירה לגוף הפיסי שלנו והטיפול שלהם בנו נעשה דרך המבנה האלקטרומגנטי שלנו שהוא ההילה שעוטפת את הגוף הפיסי שלנו. בהילה נמצאים רובדי גוף שונים: אתרי, מנטלי, ריגשי, אסטרלי וגוף האור (שמכיל את חלק הנשמה שנמצא בגופנו).
החוצנים משתמשים בטכנולוגיה שמאפשרת להם להמיר תדרים, כל שכבת הילה הינה תדר אנרגטי. השכבה האתרית הינה תדר שהינו תעתיק של כל אברי הגוף, הגוף הפיזי ברמה האנרגטית. החוצנים יוצרים הולוגרמה דינמית דו צדדית של גופי ההילה. ההולוגרמה נמצאת במימד החמישי (או מעבר לו) ושם מתבצע הטיפול. מאחר ומדובר בהולוגרמה דו צדדית והכפלה של הגוף, המטופל שנמצא במימד השלישי חווה את הטיפול בגופו הפיסי.

ההמרה מתבצעת למרחב הקליניקה, במרחב זה הם מתפעלים את המיכשור שלהם שהינו בעל טכנולוגיה מתקדמת. המרחב במימד הגבוה מאפשר להם גישה פיסית אלינו ושם גם מתבצעת העברת אנרגיית הריפוי מגופם הפיסי אלינו באמצעות ידיהם, העין שלישית, הלב, הרחם וכד'. הגוף הפיסי שלהם הוא בעל יכולות ריפוי עצמי וגם בעל יכולת להעביר תדרי ריפוי שמגיעים מהם ומהבריאה.
הטיפול בגוף האדם מתבצע בכל הרבדים ובכל הגופים לא רק בגוף האתרי, גם בגוף הרגשי והמבנה הרגשי, ובגוף המנטלי והחשיבתי. הטיפול כולל גם עצות והמלצות שמגיעות מהחוצנים לשיפור אורח החיים ובהתאם לרקע המטפל, הטיפול יכול להיות מלווה גם בהמלצות נוספות כגון תזונה, פעילות גופנית וכד'.

למעשה חלק אינטגרלי מהטיפול הוא גם להיכנס אל תוך עולמו של המטופל ולייעץ לו על דברים שצריך לשפר, להתפתח או הרגלים שאותם צריך להפסיק. בהיבטים רגשיים החוצנים מכוונים את המטופל להתמודדות עם טראומות או אירועים משמעותיים בחייו אשר השפיעו על התנהלותו ועיצוב תפיסותיו. חשיפת הזיכרונות המעצבים מאפשרת ניקוי, התפתחות והתעלות אשר מקדמים את המטופל לאיכות חיים טובה הרבה יותר.

החוצנים משתמשים בטכנולוגיה שמאפשרת להם להמיר תדרים, כל שכבת הילה הינה תדר אנרגטי

המעבר למימד החמישי

תפקיד החוצנים המרפאים הוא לא רק לטפל בנו באתגרי העולם הזה אלא גם לסייע לנו להתקדם בהתפתחות תודעתית שתוביל לשיפור איכות החיים הקולקטיבית של המין האנושי. להתקדמות זו תהיה השפעה חיובית על פלנטות שונות אשר הם חלק מהקולקטיב היקומי. אפשר לתאר את זה כמו שרשרת גדולה שמונעת ע"י גלגלי שיניים רבים וכאשר גלגל שיניים אחד אינו מתפקד כשורה הוא משפיע על כל השרשרת בהתאם.
אנחנו נמצאים עכשו בתקופה מיוחדת, מעבר של עידנים, מעבר ייחודי זה כולל גם עלייה הדרגתית אל המימד החמישי מהמימד השלישי. תחילה מתרחשת עליה לתודעת מימד חמש ובשלב השני יתרחש מעבר פיסי שיתבצע באמצעות גל פוטוני אשר יעבור דרך כדור הארץ ויגרום לתהליך שינוי המימדים.
ככל שבני האנוש יאפשרו את הסיוע מהפדרציה הגלקטית (החוצנים טובי הלב) כך תהליך זה יתרחש בצורה מתונה וחלקה יותר. כך שהטיפולים מהחוצנים הם לא רק טיפול באינדיבידואל שחווה קושי, כל טיפול באינדיבידואל משפיע באופן חיובי על הקולקטיב.

דילוג לתוכן