אודות חגי כץ
עזרה, סיוע והקשבה לאנשים היו תמיד בראש מעייני. מגיל צעיר הייתי מוצא את עצמי מייעץ לבני גילי ואף לבוגרים ממני בעצות כאלו ואחרות לחיים.

נעים להכיר, חגי כץ

נולדתי בישראל בשנת 1977, אני נשוי ללילך ויש לי ארבעה בנים. במהלך חיי הרגשתי תמיד קצת שונה, סוג של מתבונן ובנקודות מסוימות גם חשתי מאוד לא שייך. יחד עם זאת, עזרה, סיוע והקשבה לאנשים היו תמיד בראש מעייני. מגיל צעיר הייתי מוצא את עצמי מייעץ לבני גילי ואף לבוגרים ממני בעצות כאלו ואחרות לחיים.
לצד אלו, תחומי המוסיקה והטכנולוגיה תמיד היו קרובים לליבי וכבר בימי בתיכון הייתי די. ג'י ואיש הגברה. לאורך השנים הפעלתי אירועים מוסיקאליים ותרבותיים ודרכם קיבלתי פרספקטיבה נוספת של התבוננות, הכוונה ותמיכה.

בשנת 2001 במהלך לימודיי במסלול לרפואה משלימה, בת זוגתי לימים אשתי, הכירה לי את ספריו של אדריאן דביר. אירוע זה שינה את מהלך חיי באופן מוחלט והוא מנחה את נתיב חיי מאז ועד היום.

חגי כץ

אדריאן דביר היה מהנדס מחשבים, הילר ומרפא עם חוצנים מהחלוצים בתחום במדינת ישראל ובעולם. אדריאן קיבל על עצמו לחקור, לתעד ולפרסם את התחום והוא עשה זאת במהלך שנות התשעים של המאה הקודמת.
בעת שקיבלתי את ספריו של אדריאן דביר קראתי אותם בשקיקה רבה למרות לקות הלמידה שלי. קראתי בשטף, הפנמתי והסתקרנתי מאוד. כשגיסתי הציעה לי להתלוות אליה לטיפול במרפאה של אדריאן דביר כמובן שלא סירבתי להצעתה, וכך פגשתי לראשונה בחיי את החוצנים טובי הלב. אדריאן שהבחין בסקרנותי הרבה הזמין אותי להיות נוכח בטיפול. הוא הדריך אותנו במדיטציה פשוטה שבמהלכה נפתחתי לראות, לתקשר ולחוות את החוצנים. בסיום התהליך אדריאן העביר לי מסר מהחוצנים עצמם שאמר שהם מעוניינים לעבוד איתי ולצורך כך אני צריך להיות סבלני וקשוב.

בתחילה התנסיתי בעצמי בתהליכי הריפוי עם החוצנים, שילבתי בטיפולי הרפואה המשלימה את חברי החוצנים והם הדריכו אותי ברגעי האמת מה לעשות וכך עשיתי. אולם, מהר מאוד יצרתי קשר עם אדריאן ולאורך שלוש שנים נפלאות ומרתקות הוכשרתי על ידו.
אדריאן לימד אותי רבות מהניסיון האישי שצבר בתחום המופלא הזה. למדתי ממנו כיצד לעבוד עם החוצנים, וכיצד הם מטפלים בבני אדם. למדתי לחקור, לפקפק על מנת לחזק, להצליב מידע ולהתייחס בכבוד הראוי לחוצנים ולמעשיהם.
למדתי ממנו רבות על ערכי המטפל, על אופן ההתייחסות למטופלים ועל האחריות הרבה שמוטלת על המטפל עצמו. על כך שלמטפל אחריות עצומה למילותיו שלו, על אמפטיה וסבלנות למטופלים, על הצורך להוריד את הדברים לקרקע ולמנוע אשליות.

באותה תקופה אדריאן ריכז סביבו מטפלים נוספים ואני ביניהם, ביחד עסקנו בשיתוף טיפולים, במדיטציות ובתקשורים. שיתוף הפעולה הזה תמך, חיזק ופיתח את כולנו באמצעות הרב גוניות האישית וההפרייה ההדדית.
בשנת 2004 אדריאן עבר לעולם שמעבר ואז יצאתי לדרך עצמאית משלי, נפתחתי לתקשור עם מדריכים נוספים, ישויות אור, מלאכים, נפטרים וישויות רבנים. לאורך תקופה ארוכה העברתי מידעים מתוקשרים באופן קבוע לקבוצות של אנשים שנפגשו על מנת לקבל הסברים רוחניים על אירועים אקטואליים וגלובליים. לכל אורך הדרך המשכתי לטפל באנשים, חקרתי את הנושא ופיתחתי סגנון ייחודי שלי לריפוי עם חוצנים, פיתחתי מדיטיציות ריפוי יעודיות מתוקשרות והעברתי הרצאות להעלאת המודעות לנושא ריפוי עם חוצנים.
אדריאן הנחיל לי דרך שאומרת שההתמסרות משתלמת. כיום לאחר יותר מעשרים שנים אני מטפל באנשים, נשים וילדים בכל העולם, אני מנחה מדיטציות בין לאומיות להתפתחות אישית ומכשיר מרפאים שעובדים עם חוצנים.

כל זאת מתרחש עם חברי הקוסמיים שמלווים אותי בנאמנות מאז ולאורך כל הדרך, תורמים להתפתחותי ומקנים לי בכל יום כליים חדשים על מנת שאוכל להעביר אותם הלאה לכל אדם אשר חפץ להתפתח, לפרוץ את הגבולות האישיים שלו ולהתמיר למקומות חדשים בחייו.
אני מזמין אתכם להיות חלק מהמסע שלי ושל רבים אחרים אל הלא נודע על מנת שנהיה א/נשים הרבה יותר טובים וכך גם חיינו בעולם הזה וביקום כולו.

שלכם באהבה
חגי

דילוג לתוכן