הכשרת מרפאים
קיבלתי מהחוצנים הדרכה והנחייה מובנית ומסודרת כיצד להכשיר אדם להיות מטפל

הכשרת מרפאים ומרפאות

החוצנים טובי הלב מעוניינים לשתף פעולה עם בני אדם שיש להם את הכישורים, התכונות והכוונות לעזור לאנושות ולבני אדם אחרים. לכן לפי החוק היקומי שאומר דומה מושך דומה, בני אדם שיש להם את הרצון, הכוונות והיכולות עשויים להימשך לתחום של חיים חוץ ארציים וקשר עם חוצנים שמטרתם לעזור לאנושות.
היתה לי הזכות וההזדמנות לפגוש את אדריאן דביר שהיה בעל ניסיון רב ויכולות מרשימות ובמשך מספר שנים קיבלתי ממנו מידע, תמיכה, ליווי והרבה ביטחון. הבסיס הזה נתן לי את הכוח להיות מרפא עם חוצנים עד עצם היום הזה.

האם כל אחד יכול להיות מרפא עם חוצנים?

במשך השנים קיבלתי הרבה פניות מאנשים, מטופלים, משתתפים בערבי תקשור ואפילו באירועים חברתיים נשאלתי איך אפשר להיות מרפאים עם חוצנים? האם כל אחד יכול להיות? האם צריך כישרונות רוחניים מיוחדים? האם זה עניין של חוזה נשמתי?
ואיך בכלל מתחילים, מהו הצעד הראשון… במהלך השנים, גיבשתי תכנית מסודרת הכוללת מספר שלבים שבהם ניתן להכשיר מטפלים בעלי רקע מקצועי ואנשים המתעניינים בנושא ושמרגישים שזהו ייעודם.

קיבלתי מהחוצנים הדרכה והנחייה מובנית ומסודרת כיצד להכשיר אדם להיות מטפל. התכנית כוללת העברת מידע, חניכות בהדרכתי שמתבצעות על ידי החוצנים, מדיטציות מקוריות, תהליך העצמה אישי, התנסויות ויצירת קהילה תומכת אשר עובדת בשיתוף פעולה כדי להגיע למחוזות חדשים.

ניתן להכשיר מטפלים בעלי רקע מקצועי ואנשים המתעניינים בנושא ושמרגישים שזהו ייעודם.

אז איך מצטרפים לקהילת המרפאים עם חוצנים?

תכנית ההכשרה מתקיימת בזום, אורכה 18 מפגשים של כ 3 שעות בשעות הערב. בסיום תכנית ההכשרה מוענקת למשתתפים תעודה רשמית של מרפא מוסמך עם חוצנים. בתכנית מועבר כל הידע הנדרש על מנת לעבוד מיידית באופן עצמאי כמרפא עם חוצנים.

אז אם הינך מרגיש/ה שפנייה זו היא עבורך אלו הם שלבי הקבלה לתכנית ההכשרה:
א. צפייה בהקלטה של מפגש מבוא שבו מוסברת תכנית ההכשרה בצורה מפורטת על ידי.
ב. תיאום פגישת הכרות איתי לצורך תיאום ציפיות וקבלת החלטה של החוצנים לגבי ההשתתפות.
ג. במידה וקיבלתם את ההחלטה ללמוד את הנושא לאחר שצפיתם בחומרים, תיאמנו ציפיות והתקבלתם על ידי החוצנים לתכנית ההכשרה, הדרך פתוחה בפניכם למסע מרתק, מסע של התפתחות, העצמה אישית והתעלות.

תכנית ההכשרה הינה קבוצתית (כשניים עשר איש) אבל כל משתתף מקבל סיוע פרטני לתהליך האישי שלו באמצעותי ובאמצעות בוגרי תוכניות הכשרה קודמות.
תכנית ההכשרה הבאה מתחילה בתאריך 17.5.2022 ותתקיים בימי שלישי בין השעות 19:00-21:30
עלות למשתתף/ת 7,000 ₪. ניתן לפרוס את התשלום עד 12 תשלומים ללא ריבית.