טיהור מקום

Chagai Katz ET Healer

מטרת המפגשים הללו היא ליישר מחדש את מרחב המחיה שלך עם תדרים טהורים ועוצמתיים של כדור הארץ והמקור. 

 

כיזם אתה מבלה הרבה זמן במקום העבודה שלך; לדוגמה: משרד, חנות, שטח אחסון, סדנה, אולם תצוגה, מרכז, חדר עליית גג או תרגול. סביבת העבודה שלך היא בדיוק כמו הגוף שלך; דורשת טיפול, תשומת לב והזנה. עם זאת, אתה עלול לחוות חסימות, המתבטאות בחוסר זרימת האנרגיה  ואתה מרגיש מחוץ לאיזון או מתוח,תיתכן עייפות ואי חשק להגיע לעבודה, אתה עשוי להבחין כי הלקוחות אינם בנוח,יש ירידה במכירות, נוצרות בעיות בקרב העובדים וכדומה.

 

על מנת לבצע את העבודה שלך ולהשיג את המטרות שלך, אתה זקוק לשטח זה להיות נגיש, מסודר,נקי  אנרגטית ופיזית . כאשר אתה מרגיש בנוח תוכל להביע את היצירתיות ואת ההשראה בזרימה בחופשית. 

 

אני שמח לעזור בשיפור זרימת האנרגיה כך שהמצב משתפר גם בהרגשה של בעל העסק וגם אצל מי שנמצא בסביבה !  מה שבדרך כלל קורה ומדווח לי מלקוחות  הוא שהמצב הכלכלי של העסק משתפר פלאים! 

אני גם מלמד כיצד לשמור על האנרגיה  של בעל העסק ושל העסק בצורה אופטימלית. 

 

ניקוי מקום למי?

עבור יזמים (זכר / נקבה), ללא תלות בגילם, אשר חווים חסימות בסביבת העבודה שלהם. 

 

ניקוי שטח במקום

המפגשים האלה מתקיימים במקום המבוקש , זמן  עבודת הניקוי לוקח בהתאם לגודל של החדר ,גודל ואופי של החסימות. 

 

במהלך ניקוי שטח:

במהלך ניקוי  המקום אני נעזר ביכולות התקשור והראייה העל החושית כדי לגלות את אשר חוסם את זרימת האנרגיה . לאחר מכן מתחיל לנקות ולהסיר זיהום הקיים ולשחזר את מלוא הפוטנציאל של החדר מן החיבור למקור. ההפרעה בחלל נגרמת לעיתים על ידי שילוב של מחסומים בחלל ובתוכך כיזם. (במקרה זה אני מציע לך גם לקבוע פגישה אחת עבור אחד אימון אישי).

 

אילו חדרים מטופלים? 

עלויות : צור קשר איתי  ונראה במה מדובר.